• Meer clubnieuws

    Club nieuwsartikel gemist?

    Klik dan hier 

  • Lid worden van EMOS?

    Kijk onder "lid worden" voor meer informatie of meld je hier direct aan:

  • Wedstrijdverslagen

    1 van pagina 6

  • Volledig Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    21 september 08:3008:30De Esch JO13-1 - EMOS JO13-1G
    21 september 08:4508:45Avanti W. JO9-3 - EMOS JO9-2G
    21 september 09:0009:00EMOS JO11-1 - Vogido JO11-3G
    21 september 09:0009:00EMOS JO8-2 - EMOS JO8-3
    21 september 09:3009:30EMOS JO9-3 - SDC '12 JO9-6
    21 september 09:4509:45De Tubanters 1897 JO12-2 - EMOS JO12-1G
    21 september 10:0010:00Grol JO12-1G - EMOS JO12-3
    21 september 10:0010:00UDI JO11-2G - EMOS JO11-2
    21 september 10:1010:10Vogido JO9-3 - ST: EMOS/Achilles E. JO9-1
    21 september 10:1510:15EMOS JO7 1,2,3 - Diversern JO7
    21 september 10:3010:30EMOS MO11-1 - Vogido MO11-2
    21 september 10:4510:45EMOS JO12-2 - Losser JO12-3
    21 september 11:3011:30EMOS JO13-2 - SDC '12 JO13-2
    21 september 12:0012:00EMOS JO12-4 - De Tubanters 1897 JO12-4
    21 september 12:3012:30EMOS JO15-1 - SV De Lutte JO15-1
    21 september 13:3013:30Hengelo JO15-1 - EMOS JO15-2
    21 september 14:3014:30EMOS JO19-1 - KOSC JO19-2
    21 september 14:3014:30EMOS MO17-1 - Tubantia MO17-1
    21 september 14:3014:30EMOS MO19-1 - ATC '65 MO19-1
    21 september 14:4514:45Tubantia JO17-3 - EMOS JO17-2
    21 september 15:0015:00ST: Rietmolen/Lochuizen JO17-1 - EMOS JO17-1
    22 september 09:3009:30Rigtersbleek 6 - EMOS 5
    22 september 09:3009:30UDI VE1 - EMOS VE1
    22 september 10:0010:00EMOS 4 - Fleringen 2
    22 september 10:4510:45SDC '12 3 - EMOS 2
    22 september 11:0011:00EMOS VR1 - LSV VR1
    22 september 14:0014:00EMOS 1 - S.V. Vasse 1
  • Foto albums

    Heb je mooie voetbal- foto's die je beschikbaar wilt stellen kunnen we ze hier plaatsen.

     

    Bijgaande link naar  foto’s LSV Droadneagel toernooi 

     

     

  • Volgende Wedstrijd EMOS 1

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    19 septemberEMOS JO19-1 - SVZW JO19-23 - 0
    15 septemberLSV VR1 - EMOS VR11 - 4
    15 septemberEMOS 2 - FC Suryoye-Mediterraneo 21 - 2
    14 septemberEMOS 1 - UDI 13 - 1
    14 septemberEMOS JO17-1 - Quick '20 JO17-73 - 4
    14 septemberBWO MO19-1 - EMOS MO19-15 - 1
    14 septemberEMOS JO15-1 - LSV JO15-11 - 1
    14 septemberRigtersbleek MO15-1 - EMOS MO15-16 - 0
    14 septemberLSV JO11-2 - EMOS JO11-27 - 3
    14 septemberEMOS JO11-1 - Sparta E. JO11-47 - 6
    14 septemberEMOS JO12-1G - BSC Unisson JO12-120 - 3
    14 septemberQuick '20 JO13-3 - EMOS JO13-1G3 - 8
    14 septemberDe Tubanters 1897 JO12-3 - EMOS JO12-210 - 3
    12 septemberEMOS JO19-1 - ST: Rietmolen/Lochuizen JO19-15 - 0