• Club Nieuws

    1 van pagina 90

  • Sponsoren

  • Verenigingsactiviteiten


    jun
    08

    Vrijwilligersavond

    Algemeen

    De jaarlijkse avond om alle vrijdwilligers die bij EMOS actief zijn geweest in het afgelopen jaar te bedanken.

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 23:55 uur

    jun
    09

    EMOS Familiedag en Bertus Oude Weernink toernooi

    Algemeen

    De traditionele seizoensafsluiting met het Bertus Oude Weernink onderling toernooi en de EMOS-familiedag. Inclusief de huldiging van de kampioenen van het afgelopen seizoen.

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 19:00 uur

  • Lid worden van EMOS?

    Kijk onder "lid worden" voor meer informatie of meld je hier direct aan:

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    19 april 19:3019:30EMOS 35+1 - Sparta E. 35+5
    19 april 20:0020:00Sparta E. 35+3 - EMOS 35+2
    19 april 20:0020:00SC Enschede 35+1 - EMOS 35+1
    19 april 20:3020:30EMOS 35+2 - De Tubanters 1897 35+1
    19 april 20:3020:30EMOS 35+1 - Vogido 35+1
    19 april 21:0021:00Achilles E 35+1 - EMOS 35+2
    19 april 21:3021:30EMOS 35+2 - EFC PW 1885 35+3
    20 april 08:3008:30EMOS JO9-4JM - Sparta E. JO9-6
    20 april 08:3008:30EMOS JO9-5JM - Vogido JO9-4
    20 april 08:3008:30EMOS JO8-3JM - S.V. Losser JO8-2JM
    20 april 08:3008:30EMOS JO9-3JM - Hengelo JO9-2
    20 april 08:3008:30EMOS JO8-2JM - Vogido JO8-2
    20 april 08:3008:30Victoria '28 JO11-1 - EMOS JO11-1JM
    20 april 08:3008:30Avanti W. JO9-3 - EMOS JO9-2JM
    20 april 08:3008:30avc Heracles JO10-3 - EMOS JO10-1
    20 april 09:0009:00FC Aramea JO9-1JM - EMOS JO9-1
    20 april 09:0009:00Bon Boys JO8-3 - EMOS JO8-4JM
    20 april 09:0009:00Suryoye-Mediterraneo JO10-1JM - EMOS JO10-3JM
    20 april 09:0009:00BSC Unisson JO8-2JM - EMOS JO8-1JM
    20 april 09:0009:00EMOS CLINIC - VRIJE INLOOP < 7 JAAR
    20 april 09:4509:45S.V. Losser JO12-3 - EMOS JO12-1
    20 april 10:0010:00EMOS JO11-4JM - Victoria'28 JO11-2JM
    20 april 10:0010:00EMOS JO11-3JM - Vogido MO11-1
    20 april 10:0010:00EMOS JO10-2JM - Sparta E. JO10-3
    20 april 10:0010:00BSC Unisson JO11-1JM - EMOS JO11-2JM
    20 april 10:3010:30EMOS JO13-2 - Vogido JO13-4
    20 april 11:0011:00NEO MO13-1 - EMOS MO13-1
    20 april 11:3011:30Hector JO13-1 - EMOS JO13-1
    20 april 12:0012:00EMOS JO12-2 - Vogido JO12-3
    20 april 12:1512:15EMOS JO15-2JM - FC Suryoye-Mediterraneo JO15-2
    20 april 12:3012:30EMOS JO15-1JM - Rood Zwart JO15-1
    20 april 12:3012:30Sparta E. 8 - EMOS 2
    20 april 13:0013:00SJO HSC-Buurse JO17-3JM - EMOS JO17-1
    20 april 14:0014:00EMOS JO17-2 - De Tubanters 1897 JO17-3
    20 april 14:3014:30EMOS MO15-1 - Vogido MO15-1
    20 april 15:0015:00EMOS 1 - Achilles E 1
    20 april 15:0015:00SJO HSC - Buurse JO19-3 - EMOS JO19-1
    21 april 09:0009:00Veteranen - training
    21 april 09:3009:30EMOS 3 - training
  • EMOS WEBSHOP

    EMOS WEBSHOP
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    15 aprilEMOS JO15-1JM - Suryoye-Mediterraneo JO15-1JM6 - 4
    14 aprilS.V. Losser 2 - EMOS 21 - 4
    14 aprilEMOS 35+1 - Zenderen Vooruit 35+10 - 4
    13 aprilEMOS 2 - Victoria '28 30 - 25
    13 aprilEMOS JO19-1 - EFC PW 1885 JO19-14 - 1
    13 aprilAlmen 1 - EMOS 14 - 2
    13 aprilEMOS MO13-1 - Sparta E. MO13-12 - 1
    13 aprilEMOS JO17-2 - Sportclub Overdinkel JO17-20 - 9
    13 aprilRigtersbleek JO15-3 - EMOS JO15-2JM3 - 1
    13 aprilGVV Eilermark JO15-1 - EMOS JO15-1JM3 - 1
    13 aprilEMOS JO12-1 - Victoria'28 JO12-3JM9 - 1
    13 aprilEMOS JO17-1 - Bon Boys JO17-26 - 1
    13 aprilEMOS JO11-2JM - Sparta E. JO11-26 - 1
    13 aprilEMOS JO11-3JM - NEO JO11-62 - 2
    13 aprilBWO MO15-1 - EMOS MO15-10 - 1
    13 aprilWilhelminaschool JO13-1 - EMOS JO13-19 - 0
    13 aprilFC Berghuizen MO12-3 - EMOS JO12-20 - 11
    13 aprilRigtersbleek JO11-1 - EMOS JO11-1JM0 - 4
    13 aprilRigtersbleek JO11-4 - EMOS JO11-4JM1 - 3
    13 aprilSparta E. JO13-5 - EMOS JO13-22 - 1
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen