• Hieronder vind je het programma voor alle EMOS teams.

    Wil je meer details over jouw eigen team, zoek het dan op onder Teams.

    Daar vind je ook de teamfoto en wedstrijdverslagen.

     

  • Programma

    WedstrijddatumDatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    1 okt. 08:301 okt.08:30EMOS JO9-1JM - GVV Eilermark JO9-1
    1 okt. 08:301 okt.08:30EMOS JO8-2JM - LSV JO8-3
    1 okt. 08:301 okt.08:30De Tubanters 1897 JO8-2 - EMOS JO8-1JM
    1 okt. 08:301 okt.08:30Vogido JO10-5M - EMOS JO10-2JM
    1 okt. 09:001 okt.09:00Bon Boys JO9-5 - EMOS JO9-2JM
    1 okt. 09:001 okt.09:00EMOS CLINIC - < 6 jaar vrije inloop
    1 okt. 09:451 okt.09:45EMOS JO11-2 - S.V. Losser JO11-3
    1 okt. 09:451 okt.09:45EMOS JO11-3 - FC Aramea JO11-1
    1 okt. 09:551 okt.09:55De Esch JO8-3JM - EMOS JO8-3JM
    1 okt. 10:151 okt.10:15EMOS JO7 - MOT-toernooi
    1 okt. 10:151 okt.10:15EMOS JO10-1 - training
    1 okt. 11:001 okt.11:00S.V. Losser JO13-2 - EMOS JO13-2
    1 okt. 11:001 okt.11:00Wilhelminaschool MO15-1 - EMOS MO15-1
    1 okt. 11:151 okt.11:15EMOS JO12-1 - Barbaros JO12-1
    1 okt. 11:151 okt.11:15EMOS JO11-1 - S.V. Losser JO11-2JM
    1 okt. 11:451 okt.11:45EMOS JO13-1 - Wilhelminaschool JO13-1
    1 okt. 12:451 okt.12:45EMOS JO15-1JM - De Tubanters 1897 JO15-2
    1 okt. 14:001 okt.14:00EMOS JO15-3 - Tubantia JO15-2
    1 okt. 14:001 okt.14:00Achilles '12 JO19-2 - EMOS JO19-2
    1 okt. 14:301 okt.14:30EMOS MO20-1 - AVC Heracles MO20-1 (9-tal)
    1 okt. 14:301 okt.14:30EMOS JO17-1 - SJO UNO'21 JO17-1
    1 okt. 14:301 okt.14:30LSV JO19-1 - EMOS JO19-1
    1 okt. 15:001 okt.15:00Sportlust Glanerbrug 1 - EMOS 1
    2 okt. 10:002 okt.10:00avc Heracles 35+1 - EMOS 35+1
    2 okt. 11:002 okt.11:00EMOS 2 - TVC '28 7
    5 okt. 19:005 okt.19:00De Tubanters 1897 JO15-4 - EMOS JO15-2JM
    8 okt. 08:308 okt.08:30EMOS JO9-1JM - Sparta E. JO9-2
    8 okt. 08:308 okt.08:30EMOS JO8-3JM - S.V. Losser JO8-5JM
    8 okt. 08:308 okt.08:30Vogido JO8-2 - EMOS JO8-1JM
    8 okt. 08:308 okt.08:30S.V. Losser JO8-3JM - EMOS JO8-2JM
    8 okt. 08:308 okt.08:30FC Berghuizen MO10-3 - EMOS JO10-1JM
    8 okt. 09:008 okt.09:00EMOS CLINIC - < 6 jaar vrije inloop
    8 okt. 09:458 okt.09:45EMOS JO10-2JM - Vogido JO10-4
    8 okt. 09:458 okt.09:45Victoria '28 JO11-2 - EMOS JO11-1
    8 okt. 09:458 okt.09:45S.V. Losser MO11-2 - EMOS JO11-3
    8 okt. 10:008 okt.10:00Bon Boys JO12-3 - EMOS JO12-1
    8 okt. 10:008 okt.10:00Sparta E. MO15-2 - EMOS MO15-1
    8 okt. 10:008 okt.10:00Avanti W. JO11-3 - EMOS JO11-2
    8 okt. 11:008 okt.11:00EMOS JO13-1 - Markelo JO13-1
    8 okt. 14:308 okt.14:30EMOS JO19-2 - Tubantia JO19-3
    8 okt. 15:008 okt.15:00EMOS 1 - Juliana '32 1
    8 okt. 15:008 okt.15:00ST Bonboys/Hoeve Vooruit MO20-1 - EMOS MO20-1
    9 okt. 09:309 okt.09:30EMOS 35+1 - Luctor Et Emergo 35+1
    9 okt. 09:309 okt.09:30DTC '07 3 - EMOS 2
    9 okt. 10:459 okt.10:45MVV '29 6 - EMOS 3
    14 okt. 19:3014 okt.19:30EMOS 35+2 - UDI 35+1
    14 okt. 19:3014 okt.19:30Avanti W. 45+1 - EMOS 45+1
    14 okt. 19:3014 okt.19:30EFC PW 1885 35+3 - EMOS 35+1
    14 okt. 20:0014 okt.20:00EMOS 45+1 - EFC PW 1885 45+1
    14 okt. 20:0014 okt.20:00EMOS 35+2 - Sparta E. 35+4
    14 okt. 20:0014 okt.20:00Sparta E. 35+2 - EMOS 35+1
    14 okt. 20:3014 okt.20:30EMOS 35+1 - EFC PW 1885 35+5
    14 okt. 20:3014 okt.20:30Vogido 35+1 - EMOS 35+2
    14 okt. 21:0014 okt.21:00LSV 45+1 - EMOS 45+1
    14 okt. 21:3014 okt.21:30EMOS 45+1 - Vogido 45+1
    15 okt. 11:0015 okt.11:00EMOS JO13-1 - SV LOSSER JO13-1
    15 okt. 15:0015 okt.15:00SC Enschede 1 - EMOS 1
    16 okt. 09:0016 okt.09:00Reutum 35+1 - EMOS 35+1
    16 okt. 09:3016 okt.09:30EMOS 3 - Juventa '12 4
    16 okt. 10:0016 okt.10:00EMOS 2 - Rigtersbleek 2
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen