• Hieronder vind je het programma voor alle EMOS teams.

    Wil je meer details over jouw eigen team, zoek het dan op onder Teams.

    Daar vind je ook de teamfoto en wedstrijdverslagen.

     

  • Programma

    WedstrijddatumDatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    31 okt. 09:0031 okt.09:00EMOS - CLINIC
    31 okt. 09:0031 okt.09:00EMOS JO7-2 - EMOS JO7-1
    31 okt. 09:3031 okt.09:30JO8-2 - JO8-3
    31 okt. 09:3031 okt.09:30JO8-1 - JO9-2
    31 okt. 10:3031 okt.10:30JO11-3 - JO9-1
    31 okt. 10:3031 okt.10:30JO12-1 - JO11-1
    31 okt. 11:3031 okt.11:30JO12-2 - JO11-2
    31 okt. 11:3031 okt.11:30MO13-1 - MO11-1
    31 okt. 12:3031 okt.12:30JO13-1 - JO13-2
    31 okt. 13:3031 okt.13:30JO17-1 - JO19-1 (alleen spelers < 18 jaar)
    31 okt. 14:3031 okt.14:30MO19-1 (alleen speelsters < 18 jaar) - JO17-2
    7 nov. 09:007 nov.09:00EMOS - CLINIC
    7 nov. 09:007 nov.09:00JO7-1 - JO7-2
    7 nov. 09:307 nov.09:30JO8-2 - JO9-2
    7 nov. 09:307 nov.09:30JO9-3 - JO8-1
    7 nov. 10:307 nov.10:30JO9-1 - JO11-2
    7 nov. 10:307 nov.10:30JO10-1 - JO11-3
    7 nov. 11:307 nov.11:30JO11-1 - JO12-2
    7 nov. 11:307 nov.11:30JO12-1 - MO13-1
    7 nov. 12:307 nov.12:30JO13-2 - MO15-1
    7 nov. 13:307 nov.13:30JO15-1 - JO17-2
    7 nov. 14:307 nov.14:30JO17-1 - MO19-1 (alleen speelsters < 18 jaar)
    13 nov. 19:3013 nov.19:30De Tubanters 1897 45+1 - EMOS 45+1
    13 nov. 20:0013 nov.20:00EMOS 45+1 - Sportlust Glanerbrug 45+1
    13 nov. 20:3013 nov.20:30FC Suryoye-Mediterraneo 45+1 - EMOS 45+1
    13 nov. 21:0013 nov.21:00EMOS 45+1 - EFC PW 1885 45+1
    14 nov. 11:3014 nov.11:30EMOS MO13-1 - SVO Twickel MO13-1
    15 nov. 09:4515 nov.09:45Rigtersbleek 6 - EMOS 4
    15 nov. 12:0015 nov.12:00BWO VR1 - EMOS VR1
    21 nov. 10:0021 nov.10:00Bruchterveld MO13-1 - EMOS MO13-1
    21 nov. 11:0021 nov.11:00Wilhelminaschool JO15-1 - EMOS JO15-1
    21 nov. 11:1521 nov.11:15Avanti W. MO15-2 - EMOS MO15-1
    21 nov. 12:4521 nov.12:45Quick '20 JO17-4 - EMOS JO17-2
    21 nov. 13:0021 nov.13:00EMOS JO13-2 - Suryoye-Mediterraneo JO13-1G
    21 nov. 13:0021 nov.13:00EMOS JO13-1G - Vogido JO13-2G
    21 nov. 14:3021 nov.14:30EMOS JO17-1 - Victoria '28 JO17-2
    21 nov. 14:3021 nov.14:30EMOS MO19-1 - Wilhelminaschool MO19-1
    21 nov. 14:3021 nov.14:30DTC '07 JO19-1 - EMOS JO19-1
    22 nov. 10:0022 nov.10:00EMOS 3 - DSVD 4
    22 nov. 10:0022 nov.10:00S.V. Vasse 35+1 - EMOS 35+1
    22 nov. 10:0022 nov.10:00LSV 5 - EMOS 4
    22 nov. 10:3022 nov.10:30EMOS 2 - UD W. 2
    22 nov. 11:1522 nov.11:15Sp. Neede VR1 - EMOS VR1
    22 nov. 14:0022 nov.14:00EMOS - Sportclub Overdinkel
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen