• Hieronder vind je het programma voor alle EMOS teams.

    Wil je meer details over jouw eigen team, zoek het dan op onder Teams.

    Daar vind je ook de teamfoto en wedstrijdverslagen.

     

  • Programma

    WedstrijddatumDatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    1 okt. 20:001 okt.20:00Vosta 35+1 - EMOS 35+1
    1 okt. 20:301 okt.20:30EMOS 35+1 - EFC PW 1885 35+4
    1 okt. 21:001 okt.21:00EFC PW 1885 35+2 - EMOS 35+1
    2 okt. 08:302 okt.08:30EMOS JO9-1JM - SDC '12 JO9-1
    2 okt. 08:302 okt.08:30EMOS JO9-3 - Bon Boys JO9-4JM
    2 okt. 08:302 okt.08:30Quick '20 JO9-4JM - EMOS JO9-2
    2 okt. 08:302 okt.08:30Sparta E. JO12-1 - EMOS JO12-2
    2 okt. 09:002 okt.09:00LSV JO8-1 - EMOS JO8-2
    2 okt. 09:002 okt.09:00EMOS Clinic - <6 jaar (vrije inloop)
    2 okt. 09:302 okt.09:30BSC Unisson JO8-1 - EMOS JO8-1
    2 okt. 10:002 okt.10:00EMOS JO11-1JM - BWO JO11-2
    2 okt. 10:002 okt.10:00EMOS JO11-2 - LSV JO11-2
    2 okt. 10:002 okt.10:00GVV Eilermark JO10-1 - EMOS JO10-2JM
    2 okt. 11:002 okt.11:00ST: AZSV/AD'69 MO17-1 - EMOS MO17-1
    2 okt. 11:152 okt.11:15FC Eibergen JO12-1JM - EMOS JO12-1
    2 okt. 11:152 okt.11:15Quick '20 JO15-7 - EMOS JO15-3
    2 okt. 11:302 okt.11:30EMOS JO12-3 - UD W. MO12-1
    2 okt. 11:302 okt.11:30EMOS MO13-1 - Vogido MO13-2
    2 okt. 11:302 okt.11:30Bon Boys JO15-2 - EMOS JO15-1JM
    2 okt. 13:002 okt.13:00EMOS JO15-2JM - Rigtersbleek JO15-2
    2 okt. 13:002 okt.13:00EMOS JO13-1 - GVV Eilermark JO13-2
    2 okt. 14:302 okt.14:30EMOS JO17-2 - Avanti W. JO17-2
    2 okt. 14:302 okt.14:30EMOS JO17-1 - Victoria '28 JO17-2
    2 okt. 16:302 okt.16:30AJC '96 JO19-1 - EMOS JO19-1
    3 okt. 09:303 okt.09:30EMOS 4 - GVV Eilermark 3
    3 okt. 09:303 okt.09:30EFC PW 1885 35+1 - EMOS 35+1
    3 okt. 09:303 okt.09:30Training - Veteranen
    3 okt. 10:153 okt.10:15SDC '12 6 - EMOS 3
    3 okt. 10:453 okt.10:45Vogido 2 - EMOS 2
    3 okt. 11:303 okt.11:30EMOS VR1 - Sp. Neede VR1
    3 okt. 14:003 okt.14:00Fleringen 1 - EMOS 1
    9 okt. 08:309 okt.08:30EMOS JO9-3 - ATC '65 JO9-6
    9 okt. 08:309 okt.08:30EMOS JO8-1 - Rigtersbleek JO8-1
    9 okt. 08:309 okt.08:30EMOS JO8-2 - KOSC JO8-1
    9 okt. 09:009 okt.09:00FC Aramea JO9-1 - EMOS JO9-2
    9 okt. 09:009 okt.09:00KOSC JO11-2 - EMOS JO11-2
    9 okt. 09:009 okt.09:00EMOS Clinic - <6 jaar (vrije inloop)
    9 okt. 09:459 okt.09:45EMOS JO10-2JM - Suryoye-Mediterraneo JO10-1JM
    9 okt. 09:459 okt.09:45EMOS JO9-1JM - Sparta E. JO9-2
    9 okt. 09:459 okt.09:45Losser JO12-3 - EMOS JO12-3
    9 okt. 10:009 okt.10:00EMOS JO11-1JM - Tubantia JO11-2
    9 okt. 10:159 okt.10:15ATC '65 JO15-2 - EMOS JO15-1JM
    9 okt. 10:309 okt.10:30Bentelo JO13-1 - EMOS JO13-1
    9 okt. 10:559 okt.10:55Vogido MO13-1 - EMOS MO13-1
    9 okt. 11:309 okt.11:30EMOS JO12-1 - Quick '20 JO12-2
    9 okt. 11:309 okt.11:30EMOS JO12-2 - Losser JO12-2
    9 okt. 12:459 okt.12:45EMOS JO15-2JM - Tubantia JO15-2
    9 okt. 14:309 okt.14:30EMOS MO17-1 - Losser MO17-1
    9 okt. 14:309 okt.14:30EMOS JO19-1 - ST: TVO/Hoeve Vooruit JO19-1
    9 okt. 14:309 okt.14:30De Tubanters 1897 JO17-3 - EMOS JO17-2
    9 okt. 14:309 okt.14:30Borne JO17-2 - EMOS JO17-1
    10 okt. 09:3010 okt.09:30EMOS 35+1 - Fleringen 35+1
    10 okt. 09:3010 okt.09:30Vosta 4 - EMOS 4
    10 okt. 11:0010 okt.11:00Victoria '28 2 - EMOS 2
    10 okt. 11:0010 okt.11:00SJO UNO'21 VR1 - EMOS VR1
    10 okt. 14:0010 okt.14:00BSC Unisson 1 - EMOS 1
    15 okt. 19:3015 okt.19:30Victoria '28 45+1 - EMOS 45+1
    15 okt. 20:0015 okt.20:00EMOS 45+1 - Vogido 45+1
    15 okt. 21:0015 okt.21:00FC Suryoye-Mediterraneo 45+1 - EMOS 45+1
    15 okt. 21:3015 okt.21:30EMOS 45+1 - LSV 45+1
    16 okt. 09:0016 okt.09:00EMOS Clinic - <6 jaar (vrije inloop)
    16 okt. 11:3016 okt.11:30EMOS MO13-1 - KOSC MO13-1
    17 okt. 14:0017 okt.14:00EMOS 1 - De Tubanters 1897 1
    23 okt. 09:0023 okt.09:00EMOS Clinic - <6 jaar (vrije inloop)
    23 okt. 09:4523 okt.09:45Quick '20 MO13-2 - EMOS MO13-1
    23 okt. 12:3023 okt.12:30Sportclub Overdinkel JO15-2 - EMOS JO15-3
    23 okt. 13:0023 okt.13:00EMOS JO15-1JM - Rigtersbleek JO15-1
    23 okt. 13:0023 okt.13:00EMOS JO13-1 - SJO HSC - Buurse JO13-2JM
    23 okt. 13:0023 okt.13:00UDI JO15-1JM - EMOS JO15-2JM
    23 okt. 14:0023 okt.14:00DEO MO17-1 - EMOS MO17-1
    23 okt. 14:2523 okt.14:25Sportlust Glanerbrug JO19-1 - EMOS JO19-1
    23 okt. 14:3023 okt.14:30EMOS JO17-2 - BSC Unisson JO17-2
    23 okt. 14:3023 okt.14:30EMOS JO17-1 - ST: TVO/Hoeve Vooruit JO17-1
    24 okt. 09:0024 okt.09:00Achilles '12 4 - EMOS 3
    24 okt. 09:3024 okt.09:30EMOS 4 - De Tubanters 1897 3
    24 okt. 09:3024 okt.09:30UDI 35+1 - EMOS 35+1
    24 okt. 10:3024 okt.10:30EMOS 2 - SDC '12 3
    24 okt. 11:3024 okt.11:30EMOS VR1 - Tubantia VR1
    24 okt. 14:0024 okt.14:00Oldenzaal 1 - EMOS 1
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen