• EMOS 2

  • EMOS 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Moi, MatteoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 12:30Sparta E. 8 - EMOS 2Sportpark Schreurserve
    11 mei. 15:00EMOS 2 - Drienerlo 4Sportpark Emos
    18 mei. 15:00Achilles E 4 - EMOS 2Sportpark cvv Achilles E
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.EMOS 2 - Victoria '28 30 - 25
    6 apr.De Tubanters 1897 3 - EMOS 210 - 0
  • Poulestanden EMOS 2 ( 6e klasse 27 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria '28 3171412102228043
    2Avanti W. 518113454342036
    3Achilles E 417102554322232
    4Drienerlo 418102678492932
    5Sparta E. 81893662382430
    6Tubantia 51892775433229
    7S.V. Losser 8168353526927
    8EFC PW 1885 2187296560523
    9De Tubanters 1897 3187296668-223
    10FC Berghuizen 41952123774-3717
    11Quick '20 101741123755-1813
    12EMOS 218011721185-1641
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alaskari, MohammadTeamspeler
    Bosch, Guus van denTeamspeler
    Bouwhuis, TeunTeamspeler
    Davina, BasTeamspeler
    Gaasbeek, QuinTeamspeler
    Hendriks, MitchelTeamspeler
    Hent, NoeTeamspeler
    Jansen, MarvinTeamspeler
    Moi, MatteoTeamspeler
    Ulzen, Lucas vanTeamspeler
    Wulff, NickTeamspeler
    Zweers, TimTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sparta E. 8

    VS

    EMOS 2

    20 april 202412:30 uur
    Sportpark Schreurserve veld 2 Sparta E

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EMOS 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    10,28

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,06

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd