• EMOS 2

  • EMOS 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Moi, MatteoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei 14:00EMOS 2 - S.V. Losser 8Sportpark Emos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiAchilles E 4 - EMOS 212 - 1
    11 meiEMOS 2 - Drienerlo 47 - 15
  • Poulestanden EMOS 2 ( 6e klasse 27 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria '28 3211812124309455
    2Avanti W. 522134568442443
    3Achilles E 420122672363638
    4Drienerlo 4211227100643638
    5S.V. Losser 820113651351636
    6Sparta E. 821103881493233
    7Tubantia 521102981503132
    8De Tubanters 1897 322102108079132
    9EFC PW 1885 22273127274-224
    10FC Berghuizen 42262144386-4320
    11Quick '20 102151154371-2816
    12EMOS 221012032229-1971
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alaskari, MohammadTeamspeler
    Bosch, Guus van denTeamspeler
    Bouwhuis, TeunTeamspeler
    Davina, BasTeamspeler
    Gaasbeek, QuinTeamspeler
    Hendriks, MitchelTeamspeler
    Hent, NoeTeamspeler
    Jansen, MarvinTeamspeler
    Moi, MatteoTeamspeler
    Ulzen, Lucas vanTeamspeler
    Wulff, NickTeamspeler
    Zweers, TimTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    EMOS 2

    VS

    S.V. Losser 8

    25 mei 202414:00 uur
    Sportpark Emos veld 1-EMOS

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EMOS 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,52

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    10,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,05

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd