• Hieronder vind je het programma voor alle EMOS teams.

    Wil je meer details over jouw eigen team, zoek het dan op onder Teams.

    Daar vind je ook de teamfoto en wedstrijdverslagen.

     

  • Programma

    WedstrijddatumDatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    13 nov. 19:3013 nov.19:30EMOS JO17-1 - Victoria '28 JO17-3G
    14 nov. 19:0014 nov.19:00EMOS MO19-1 - ATC '65 MO19-1
    14 nov. 20:0014 nov.20:00SV De Lutte 1 - EMOS 1
    16 nov. 08:3016 nov.08:30De Esch JO9-3 - EMOS JO9-2G
    16 nov. 09:0016 nov.09:00EMOS JO8-2 - Victoria '28 JO8-3
    16 nov. 09:0016 nov.09:00EMOS JO9-3 - SV De Lutte JO9-2G
    16 nov. 09:0016 nov.09:00EMOS JO8-1 - Rigtersbleek JO8-3
    16 nov. 09:0016 nov.09:00BSC Unisson JO8-3 - EMOS JO8-3
    16 nov. 09:4516 nov.09:45Sportlust Glanerbrug JO11-1 - EMOS JO11-2
    16 nov. 09:4516 nov.09:45Tubantia JO12-2 - EMOS JO12-1G
    16 nov. 10:0016 nov.10:00Haaksbergen JO12-1 - EMOS JO12-3
    16 nov. 10:0016 nov.10:00SC Enschede JO9-1 - ST: EMOS/Achilles E. JO9-1
    16 nov. 10:1516 nov.10:15EMOS JO11-1 - Sparta E. JO11-4
    16 nov. 10:1516 nov.10:15EMOS MO11-1 - Sparta E. MO11-1
    16 nov. 10:1516 nov.10:15EMOS JO7-1&2 - De Lutte JO7-1, LSV JO71&2&3
    16 nov. 11:0016 nov.11:00Wilhelminaschool JO13-1 - EMOS JO13-1G
    16 nov. 11:3016 nov.11:30EMOS MO15-1 - FC Berghuizen MO15-1
    16 nov. 11:3016 nov.11:30EMOS JO12-2 - Vogido JO12-3
    16 nov. 12:0016 nov.12:00EMOS JO12-4 - RSC JO12-1
    16 nov. 12:3016 nov.12:30EMOS JO13-2 - BWO JO13-3
    16 nov. 13:0016 nov.13:00Avanti W. JO15-3 - EMOS JO15-2
    16 nov. 14:3016 nov.14:30EMOS JO19-1 - ATC '65 JO19-4
    16 nov. 14:3016 nov.14:30EMOS MO17-1 - BWO MO17-1
    16 nov. 16:0016 nov.16:00ATC '65 JO17-7 - EMOS JO17-2
    17 nov. 10:0017 nov.10:00EMOS 4 - MVV '29 4
    17 nov. 10:0017 nov.10:00FC 't Centrum 2 - EMOS 5
    17 nov. 10:3017 nov.10:30Markelo VR1 - EMOS VR1
    17 nov. 10:4517 nov.10:45MVV '29 3 - EMOS 2
    19 nov. 19:3019 nov.19:30ATC '65 MO19-1 - EMOS MO19-1
    20 nov. 19:3020 nov.19:30EMOS MO17-1 - Sportlust Glanebrug MO17-1
    23 nov. 09:0023 nov.09:00EMOS JO8-3 - Victoria '28 JO8-3
    23 nov. 09:0023 nov.09:00EMOS JO9-3 - UD W. JO9-2
    23 nov. 09:0023 nov.09:00ST: EMOS/Achilles E. JO9-1 - BSC Unisson JO9-2
    23 nov. 09:0023 nov.09:00EMOS JO9-2G - Rigtersbleek JO9-4
    23 nov. 09:0023 nov.09:00Sportclub Overdinkel JO8-1G - EMOS JO8-1
    23 nov. 09:3023 nov.09:30GVV Eilermark JO8-2 - EMOS JO8-2
    23 nov. 09:4523 nov.09:45FC Berghuizen MO11-3 - EMOS MO11-1
    23 nov. 09:4523 nov.09:45Victoria '28 JO11-3 - EMOS JO11-2
    23 nov. 10:1523 nov.10:15EMOS JO11-1 - BSC Unisson JO11-1
    23 nov. 10:1523 nov.10:15EMOS JO12-2 - Hengelo JO12-1
    23 nov. 11:0023 nov.11:00Sportlust Glanerbrug JO15-2 - EMOS JO15-2
    23 nov. 11:0023 nov.11:00Meddo SC JO12-1G - EMOS JO12-3
    23 nov. 11:4523 nov.11:45EMOS JO13-2 - RSC JO13-1
    23 nov. 11:4523 nov.11:45EMOS JO12-1G - Quick '20 JO12-3
    23 nov. 11:4523 nov.11:45EMOS JO12-4 - Losser JO12-4
    23 nov. 12:4523 nov.12:45Quick '20 MO19-1 - EMOS MO19-1
    23 nov. 13:0023 nov.13:00EMOS JO13-1G - ATC '65 JO13-2
    23 nov. 14:0023 nov.14:00EMOS MO15-1 - Sportclub Overdinkel MO15-1
    23 nov. 14:3023 nov.14:30EMOS JO15-1 - Sportlust Glanerbrug JO15-1
    23 nov. 14:3023 nov.14:30EMOS JO17-1 - Vogido JO17-3
    23 nov. 14:3023 nov.14:30LSV MO17-1 - EMOS MO17-1
    23 nov. 14:3023 nov.14:30v.v. Twenthe JO17-3 - EMOS JO17-2
    23 nov. 16:3023 nov.16:30SDC '12 JO19-2 - EMOS JO19-1
    24 nov. 09:3024 nov.09:30EMOS VE1 - S.V. Vasse VE1
    24 nov. 09:3024 nov.09:30Sportclub Overdinkel 4 - EMOS 5
    24 nov. 10:0024 nov.10:00EMOS 4 - DTC '07 2
    24 nov. 10:4524 nov.10:45Losser 2 - EMOS 2
    24 nov. 11:3024 nov.11:30EMOS VR1 - Enter VR1
    24 nov. 14:0024 nov.14:00EMOS 1 - La Première 1
    26 nov. 19:1526 nov.19:15EMOS MO19-1 - ST Bonboys/Hoeve Vooruit MO19-1
    28 nov. 20:0028 nov.20:00EMOS VR1 - DTC '07 VR1
    30 nov. 09:0030 nov.09:00ST: EMOS/Achilles E. JO9-1 - Sparta E. JO9-3
    30 nov. 09:0030 nov.09:00EMOS JO9-2G - Losser JO9-4
    30 nov. 09:0030 nov.09:00EMOS JO8-1 - Vogido JO8-3
    30 nov. 09:0030 nov.09:00DEC'10 JO8-2 - EMOS JO8-3
    30 nov. 09:0030 nov.09:00Delden JO8-2G - EMOS JO8-2
    30 nov. 09:4530 nov.09:45De Tubanters 1897 JO12-3 - EMOS JO12-2
    30 nov. 09:4530 nov.09:45Sportlust Glanerbrug JO12-1 - EMOS JO12-1G
    30 nov. 10:0030 nov.10:00Bon Boys JO11-2 - EMOS JO11-1
    30 nov. 10:0030 nov.10:00Rigtersbleek JO12-5 - EMOS JO12-4
    30 nov. 10:1530 nov.10:15EMOS JO11-2 - Vogido JO11-5
    30 nov. 10:1530 nov.10:15EMOS MO11-1 - Losser MO11-1
    30 nov. 10:1530 nov.10:15EMOS JO7-1&2 - Bon Boys JO7-1&2, LSV JO7-1
    30 nov. 10:3030 nov.10:30Fleringen JO13-1 - EMOS JO13-2
    30 nov. 11:0030 nov.11:00Losser MO15-2 - EMOS MO15-1
    30 nov. 11:3030 nov.11:30EMOS MO17-1 - Losser MO17-1
    30 nov. 11:4530 nov.11:45EMOS JO12-3 - Avanti W. JO12-2
    30 nov. 13:0030 nov.13:00EMOS JO13-1G - Sparta E. JO13-2
    30 nov. 13:0030 nov.13:00Avanti W. JO17-2 - EMOS JO17-1
    30 nov. 13:0030 nov.13:00KOSC JO15-1 - EMOS JO15-1
    30 nov. 14:1530 nov.14:15Achilles '12 JO19-2 - EMOS JO19-1
    30 nov. 14:3030 nov.14:30EMOS JO15-2 - Tubantia JO15-2
    30 nov. 14:3030 nov.14:30EMOS JO17-2 - Rood Zwart JO17-2
    30 nov. 15:0030 nov.15:00BWO MO19-1 - EMOS MO19-1
    1 dec. 09:001 dec.09:00EMOS 5 - Zuid Eschmarke 2
    1 dec. 09:001 dec.09:00Zenderen Vooruit VE1 - EMOS VE1
    1 dec. 09:001 dec.09:00Juventa '12 4 - EMOS 4
    1 dec. 09:301 dec.09:30EMOS 2 - Reutum 2
    1 dec. 14:301 dec.14:30Delden 1 - EMOS 1
    7 dec. 08:307 dec.08:30De Esch JO8-2 - EMOS JO8-1
    7 dec. 08:307 dec.08:30Vogido JO9-2 - ST: EMOS/Achilles E. JO9-1
    7 dec. 08:307 dec.08:30Quick '20 JO9-7G - EMOS JO9-2G
    7 dec. 08:457 dec.08:45Avanti W. MO11-1 - EMOS MO11-1
    7 dec. 09:007 dec.09:00EMOS JO11-1 - De Tubanters 1897 JO11-3
    7 dec. 09:007 dec.09:00EMOS JO8-2 - DEC'10 JO8-2
    7 dec. 09:007 dec.09:00EMOS JO9-3 - Avanti W. JO9-4
    7 dec. 09:457 dec.09:45De Tubanters 1897 JO11-5 - EMOS JO11-2
    7 dec. 10:007 dec.10:00Bon Boys JO12-3 - EMOS JO12-3
    7 dec. 10:307 dec.10:30EMOS JO12-1G - SV De Lutte JO12-1
    7 dec. 10:457 dec.10:45EMOS JO12-2 - Sparta E. JO12-2
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen