• Hieronder vind je het programma voor alle EMOS teams.

    Wil je meer details over jouw eigen team, zoek het dan op onder Teams.

    Daar vind je ook de teamfoto en wedstrijdverslagen.

     

  • Programma

    WedstrijddatumDatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    29 feb. 09:0029 feb.09:00ST: EMOS/Achilles E. JO9-1 - Victoria '28 JO9-1
    29 feb. 09:0029 feb.09:00EMOS JO8-2 - Victoria '28 JO8-3
    29 feb. 09:0029 feb.09:00EMOS MO13-1 - Oranje Nassau MO13-1
    29 feb. 09:4529 feb.09:45Losser JO8-4 - EMOS JO8-3
    29 feb. 09:4529 feb.09:45Quick '20 JO13-6 - EMOS JO13-2
    29 feb. 12:0029 feb.12:00La Premiere JO12-1G - EMOS JO12-1G
    29 feb. 13:0029 feb.13:00EMOS JO15-2 - Sparta E. JO15-4G
    29 feb. 13:0029 feb.13:00EMOS MO15-1 - Avanti W. MO15-2
    29 feb. 13:0029 feb.13:00KOSC JO15-1 - EMOS JO15-1
    29 feb. 13:3029 feb.13:30EMOS JO17-2 - Losser JO17-3
    29 feb. 13:3029 feb.13:30Hengelo JO17-1 - EMOS JO17-1
    29 feb. 14:3029 feb.14:30EMOS JO19-1 - Losser JO19-2
    29 feb. 14:3029 feb.14:30EMOS MO17-1 - Avanti W. MO17-1
    1 mrt. 09:001 mrt.09:00Juventa '12 4 - EMOS 4
    1 mrt. 09:301 mrt.09:30EMOS VE1 - avc Heracles VE1
    1 mrt. 11:001 mrt.11:00KOSC 3 - EMOS 2
    1 mrt. 11:301 mrt.11:30DTC '07 VR1 - EMOS VR1
    1 mrt. 14:001 mrt.14:00Rood Zwart 1 - EMOS 1
    4 mrt. 19:304 mrt.19:30avc Heracles JO19-3 - EMOS JO19-1
    7 mrt. 08:307 mrt.08:30Victoria '28 JO9-3 - EMOS JO9-3
    7 mrt. 08:307 mrt.08:30Tubantia JO9-2 - ST: EMOS/Achilles E. JO9-1
    7 mrt. 08:307 mrt.08:30Sparta E. JO12-2 - EMOS JO12-2
    7 mrt. 09:007 mrt.09:00EMOS JO9-2G - UDI JO9-1
    7 mrt. 09:007 mrt.09:00EMOS JO8-3 - De Esch JO8-2
    7 mrt. 09:007 mrt.09:00EMOS JO8-1 - LSV JO8-1
    7 mrt. 09:307 mrt.09:30GVV Eilermark JO8-2 - EMOS JO8-2
    7 mrt. 09:457 mrt.09:45Achilles '12 JO12-5G - EMOS JO12-4
    7 mrt. 10:307 mrt.10:30EMOS JO11-2 - FC Aramea JO11-1
    7 mrt. 11:007 mrt.11:00Excelsior '31 MO13-3 - EMOS MO13-1
    7 mrt. 11:157 mrt.11:15v.v. Twenthe JO13-1 - EMOS JO13-1G
    7 mrt. 11:157 mrt.11:15Quick '20 MO15-1 - EMOS MO15-1
    7 mrt. 12:007 mrt.12:00EMOS JO12-1G - De Tubanters 1897 JO12-2
    7 mrt. 12:007 mrt.12:00EMOS JO12-3 - DSVD JO12-1G
    7 mrt. 12:307 mrt.12:30EMOS JO13-2 - Oldenzaal JO13-1G
    7 mrt. 12:307 mrt.12:30EMOS JO15-1 - RSC JO15-1
    7 mrt. 12:307 mrt.12:30AJC '96 JO15-1 - EMOS JO15-2
    7 mrt. 14:157 mrt.14:15SP Lochem MO19-1 - ST EMOS/sc Enschede MO19-1
    7 mrt. 14:307 mrt.14:30EMOS JO17-1 - BWO JO17-3
    7 mrt. 14:307 mrt.14:30SDC '12 JO17-4 - EMOS JO17-2
    7 mrt. 14:307 mrt.14:30LSV MO17-1 - EMOS MO17-1
    7 mrt. 16:007 mrt.16:00Saasveldia JO19-1 - EMOS JO19-1
    8 mrt. 09:308 mrt.09:30EMOS 5 - Avanti W. 4
    8 mrt. 09:308 mrt.09:30Rigtersbleek VE1 - EMOS VE1
    8 mrt. 10:308 mrt.10:30EMOS 2 - Avanti W. 3
    8 mrt. 11:008 mrt.11:00EMOS VR1 - Markelo VR1
    8 mrt. 14:008 mrt.14:00UD W. 1 - EMOS 1
    14 mrt. 09:0014 mrt.09:00ST: EMOS/Achilles E. JO9-1 - LSV JO9-1
    14 mrt. 09:0014 mrt.09:00EMOS JO9-3 - Hengelo JO9-1
    14 mrt. 09:0014 mrt.09:00EMOS JO8-2 - Wilhelminaschool JO8-2
    14 mrt. 09:3014 mrt.09:30BSC Unisson JO9-2 - EMOS JO9-2G
    14 mrt. 09:4514 mrt.09:45Losser JO8-1 - EMOS JO8-1
    14 mrt. 09:4514 mrt.09:45Losser JO8-3 - EMOS JO8-3
    14 mrt. 10:0014 mrt.10:00Bon Boys JO11-3 - EMOS JO11-2
    14 mrt. 10:1514 mrt.10:15EMOS JO11-1 - Sparta E. JO11-2
    14 mrt. 10:1514 mrt.10:15EMOS MO13-1 - FC Berghuizen MO13-2
    14 mrt. 10:3014 mrt.10:30Sportclub Overdinkel JO12-1 - EMOS JO12-3
    14 mrt. 11:0014 mrt.11:00Reutum JO12-1 - EMOS JO12-1G
    14 mrt. 11:3014 mrt.11:30EMOS JO12-4 - De Tubanters 1897 JO12-4
    14 mrt. 11:3514 mrt.11:35EMOS JO12-2 - Vogido JO12-3
    14 mrt. 11:4514 mrt.11:45Rigtersbleek JO17-2 - EMOS JO17-1
    14 mrt. 12:0014 mrt.12:00EMOS JO13-1G - Rigtersbleek JO13-1
    14 mrt. 13:0014 mrt.13:00EMOS JO15-2 - Suryoye-Mediterraneo JO15-1G
    14 mrt. 13:3014 mrt.13:30EMOS MO15-1 - Rigtersbleek MO15-2
    14 mrt. 13:3014 mrt.13:30Rigtersbleek JO13-2 - EMOS JO13-2
    14 mrt. 14:1514 mrt.14:15Achilles '12 JO15-2 - EMOS JO15-1
    14 mrt. 14:3014 mrt.14:30EMOS JO19-1 - LSV JO19-1
    14 mrt. 14:3014 mrt.14:30EMOS JO17-2 - ATC '65 JO17-8
    14 mrt. 14:3014 mrt.14:30FC Berghuizen MO19-1 - ST EMOS/sc Enschede MO19-1
    14 mrt. 15:0014 mrt.15:00EMOS MO17-1 - Hengelo MO17-1
    15 mrt. 09:0015 mrt.09:00Saasveldia VE1 - EMOS VE1
    15 mrt. 10:0015 mrt.10:00EMOS 4 - S.V. Vasse 2
    15 mrt. 10:0015 mrt.10:00Quick '20 5 - EMOS 5
    15 mrt. 11:0015 mrt.11:00EMOS VR1 - DTC '07 VR1
    15 mrt. 11:1515 mrt.11:15UD W. 2 - EMOS 2
    15 mrt. 14:0015 mrt.14:00EMOS 1 - Juventa '12 1
    21 mrt. 09:0021 mrt.09:00ST: EMOS/Achilles E. JO9-1 - Rigtersbleek JO9-1
    21 mrt. 09:0021 mrt.09:00EMOS JO11-1 - Avanti W. JO11-2
    21 mrt. 09:3021 mrt.09:30GVV Eilermark JO13-1 - EMOS JO13-2
    21 mrt. 09:3021 mrt.09:30Juliana '32 JO12-1 - EMOS JO12-1G
    21 mrt. 10:0021 mrt.10:00SC Enschede JO9-1 - EMOS JO9-2G
    21 mrt. 10:0021 mrt.10:00SC Enschede JO11-1 - EMOS JO11-2
    21 mrt. 10:5021 mrt.10:50Vogido JO12-4 - EMOS JO12-3
    21 mrt. 11:1521 mrt.11:15SVO Twickel MO13-1 - EMOS MO13-1
    21 mrt. 11:3021 mrt.11:30EMOS JO12-4 - Sportclub Overdinkel JO12-1
    21 mrt. 11:3021 mrt.11:30EMOS JO12-2 - Sparta E. JO12-3
    21 mrt. 12:3021 mrt.12:30EMOS JO13-1G - Markelo JO13-1G
    21 mrt. 13:0021 mrt.13:00EMOS JO17-2 - Sparta E. JO17-5
    21 mrt. 15:0021 mrt.15:00TVO JO19-1 - EMOS JO19-1
    22 mrt. 09:0022 mrt.09:00Vogido 5 - EMOS 5
    22 mrt. 10:0022 mrt.10:00EMOS 4 - TVC '28 6
    22 mrt. 10:4522 mrt.10:45avc Heracles VE1 - EMOS VE1
    22 mrt. 14:0022 mrt.14:00EMOS 1 - Almelo 1
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen