• EMOS VR25+1 VE maandag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bos, MarlinOverige stafTeammanager
    Renkens, PeterOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bos, MarlinTeamspeler
    Elzinga, JessicaTeamspeler
    Feringa, LiliTeamspeler
    Ilgun, MirelleTeamspeler
    Reinds, MirjamTeamspeler
    Westerhoff, SilkeTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 mei. 19:30EMOS VR25+1 - Hengelo VR25+1Sportpark Emos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Hoeve Vooruit VR25+1 - EMOS VR25+13 - 1
  • Poulestanden EMOS VR25+1 (226 Vrouwen 25+ Midweeks (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SP Rekken VR25+1870153124121
    2EMOS VR25+1861137152219
    3Hoeve Vooruit VR25+1852140122817
    4Sportclub Overdinkel VR25+184131421-713
    5Achilles E VR25+172322025-59
    6UD W. VR25+182241931-128
    7FC Berghuizen VR25+181251646-305
    8Rigtersbleek VR25+181161432-184
    9GVV Eilermark VR25+171061635-193

    Poulestanden EMOS VR25+1 (227 Vrouwen 25+ Midweeks (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Diepenheim VR25+1862035132220
    2SVO Twickel VR25+1751126101616
    3SP Rekken VR25+1841328181013
    4Hoeve Vooruit VR25+164021511412
    5EMOS VR25+174032120112
    6Almelo VR25+183143022810
    7Hoeve Vooruit VR25+271151627-114
    8Hengelo VR25+16105933-243
    9Sportclub Overdinkel VR25+17106430-263