• EMOS VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Battels, PeterTechnische stafTrainer
    Renkens, PeterOverige stafTeammanager
    Roijakkers, MarcelTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Annink, ElineTeamspeler
    Annink, MarijeTeamspeler
    Bokma, LiekeTeamspeler
    Bras, Wendy tenTeamspeler
    Collet, LiekeTeamspeler
    Doeschot, Melani TenTeamspeler
    Elzinga, RebeccaTeamspeler
    Huinink, SanneTeamspeler
    Kats, IrisTeamspeler
    Klaaskate, JudithTeamspeler
    Kloppenborg, CélineTeamspeler
    Nieuwenhuizen, AnniekTeamspeler
    Oostrik, PleunTeamspeler
    Oude Booyink, BenteTeamspeler
    Podde, CharlotteTeamspeler
    Renkens, MinkeTeamspeler
    Roijakkers, EsmeeTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 apr. AFGELASTEMOS VR1 - ST: Lochuizen/Diepenheim VR1Sportpark Emos
    19 apr. AFGELASTEMOS VR1 - Tubantia VR1Sportpark Emos
    26 apr. AFGELASTEMOS VR1 - Sp. Neede VR1Sportpark Emos
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden EMOS VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EMOS VR122007166
    2LSV VR121014403
    3BSC Unisson VR1200206-60

    Poulestanden EMOS VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVO Twickel VR11272337271023
    2Tubantia VR187102371622
    3LSV VR1116232314920
    4Sp. Neede VR1952241221917
    5EMOS VR1104152321213
    6ST: Lochuizen/Diepenheim VR1103432728-113
    7DTC '07 VR193241621-511
    8BWO VR1103071227-159
    9Enter VR1122282250-288
    10Markelo VR1111461320-77

    Poulestanden EMOS VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MVV '69 VR111009273
    2Advendo '57 VR111008173
    3Unicum VR111008173
    4WWNA VR111007073
    5SVO DCS/OBW VR111007163
    6IJVV VR211006063
    7Witkampers VR211006063
    8FC Horst VR111005143
    9Activia VR111006333
    10De Treffers VR111005233
    11ST AWC/Juliana '31 VR111004133
    12SJO MEC/Bredevoort VR111008623
    13DIO '30 VR111007523
    14EMOS VR111004223
    15JVC Dedemsvaart VR111004223
    16Den Ham VR111003123
    17SVI VR111003123
    18asv Dronten VR211002023
    19Brakkenstein VR111002023
    20Keijenburgse Boys VR111005413
    21Fortissimo VR111004313
    22PH VR111004313
    23SV CCW '16 VR211003213
    24Avereest VR111002113
    25FC Dinxperlo VR111001013
    26SVO DCS/OBW VR211001013
    27FC Zutphen VR211001013
    28Terschuurse Boys VR111004403
    29Prins Bernhard VR111003303
    30GVA VR111001103
    31Achilles '12 VR100000000
    32ESA VR100000000
    33vv Ewijk VR100000000
    34Markelo VR100000000
    35Tubantia VR100000000
    36Sparta Nijkerk VR310014400
    37Kesteren VR110013300
    38WVW VR110011100
    39ST: Lochuizen/Diepenheim VR1100145-10
    40Orion VR2100134-10
    41RSC VR1100134-10
    42De Zweef VR1100123-10
    43Manderveen VR1100112-10
    44Gendringen VR1100101-10
    45SC Meddo VR1100101-10
    46VDZ VR4100101-10
    47SP Rekken VR1100168-20
    48ST: AZC/Sp. Eefde VR 1100157-20
    49LSV VR1100124-20
    50Swift '64 VR1100124-20
    51Drienerlo VR1100113-20
    52EZC '84 VR1100113-20
    53AD '69 VR1100102-20
    54Quick 1888 VR1100102-20
    55Enter Vooruit VR1100136-30
    56VDZ VR3100125-30
    57AVIOS/DBV VR1100114-30
    58Stroe VR1100115-40
    59Loo VR1100117-60
    60Hardenberg '85 VR1100106-60
    61Sp. Neede VR1100106-60
    62Hulzense Boys VR1100129-70
    63SV Otterlo VR1100118-70
    64SEH VR1100118-70
    65SP Teuge VR1100107-70

    Poulestanden EMOS VR1 (B2620 Vrouwen beker zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Dinxperlo VR111006063
    2asv Dronten VR211006153
    3GVA VR111006153
    4Activia VR111005143
    5Prins Bernhard VR111005143
    6Fortissimo VR111004043
    7WWNA VR111006333
    8Tubantia VR111005323
    9Achilles '12 VR111004223
    10SVI VR111004223
    11JVC Dedemsvaart VR111003123
    12SVO DCS/OBW VR111002023
    13ST AWC/Juliana '31 VR111003213
    14FC Horst VR111001013
    15Keijenburgse Boys VR111002203
    16SJO MEC/Bredevoort VR111001103
    17IJVV VR200000000
    18Witkampers VR210012200
    19FC Zutphen VR210011100
    20De Treffers VR1100123-10
    21Terschuurse Boys VR1100101-10
    22PH VR1100135-20
    23Avereest VR1100124-20
    24EMOS VR1100124-20
    25Den Ham VR1100113-20
    26ESA VR1100102-20
    27SV CCW '16 VR2100136-30
    28Brakkenstein VR1100115-40
    29MVV '69 VR1100115-40
    30Advendo '57 VR1100104-40
    31DIO '30 VR1100116-50
    32Unicum VR1100116-50
    33SVO DCS/OBW VR2100106-60