• EMOS VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Battels, PeterTechnische stafAss.-trainer/coach
    Renkens, PeterOverige stafTeammanager
    Roijakkers, MarcelTechnische stafTrainer/coach

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Annink, ElineTeamspeler
    Annink, MarijeTeamspeler
    Bokma, LiekeTeamspeler
    Doeschot, Melani TenTeamspeler
    Elzinga, RebeccaTeamspeler
    Kats, IrisTeamspeler
    Kloppenborg, CélineTeamspeler
    Nieuwenhuizen, AnniekTeamspeler
    Oostrik, PleunTeamspeler
    Oude Booyink, BenteTeamspeler
    Podde, CharlotteTeamspeler
    Renkens, MinkeTeamspeler
    Roijakkers, EsmeeTeamspeler
    Willemsen, LindaTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 nov. 12:00BWO VR1 - EMOS VR1Sportpark De Noork
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 okt.Lochuizen VR1 - EMOS VR1
  • Poulestanden EMOS VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EMOS VR13300160169
    2DTC '07 VR132015416
    3LSV VR2310237-43
    4Hengelo VR13003316-130

    Poulestanden EMOS VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LSV VR144001841412
    2Tubantia VR14301144109
    3SP Rekken VR1430112489
    4Lochuizen VR132019636
    5Sp. Neede VR132011113-26
    6SVO Twickel VR131119904
    7ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR14112713-64
    8BWO VR131028803
    9EMOS VR1310268-23
    10MVV '29 VR13102614-83
    11LSV VR2200218-70
    12ST: Reünie/GSV'63 VR14004515-100

    Poulestanden EMOS VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AAC-Olympia VR100000000
    2Achilles '12 VR100000000
    3Achilles E VR100000000
    4Activia VR100000000
    5AD '69 VR100000000
    6Albatross VR100000000
    7asv Dronten VR100000000
    8Avereest VR100000000
    9ST AWC/Juliana '31 VR100000000
    10SV Basteom VR100000000
    11De Bataven VR100000000
    12De Bataven VR100000000
    13Blauw Wit '66 VR200000000
    14Brakkenstein VR100000000
    15BWO VR100000000
    16SV CCW '16 VR100000000
    17FC Dinxperlo VR100000000
    18DVS'33 Ermelo VR300000000
    19EMOS VR100000000
    20Epe VR200000000
    21Fortissimo VR100000000
    22ST: Gendringen/SVGG VR100000000
    23GVA VR100000000
    24Hardenberg '85 VR100000000
    25Hoevelaken VR100000000
    26ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR100000000
    27JVC Cuijk Vr100000000
    28Keijenburgse Boys VR100000000
    29Kesteren VR100000000
    30SC Klarenbeek VR200000000
    31Leones VR100000000
    32Loo VR100000000
    33LSV VR100000000
    34Manderveen VR100000000
    35Marienberg VR100000000
    36SC Meddo VR100000000
    37Nunspeet VR100000000
    38Orion VR300000000
    39SV Otterlo VR100000000
    40OZC VR200000000
    41PH VR100000000
    42Prins Bernhard VR100000000
    43Quick 1888 VR200000000
    44Quick 1888 VR100000000
    45Redichem VR100000000
    46SP Rekken VR100000000
    47s.v. Rijssen VR100000000
    48ST Rood-Wit'58/SDC Putten Vr100000000
    49RSC VR100000000
    50SJO JCHW VR100000000
    51Sparta Nijkerk VR400000000
    52SVO DCS/OBW VR100000000
    53SVO Twickel VR100000000
    54SVZW VR200000000
    55Terwolde VR100000000
    56SP Teuge VR100000000
    57De Treffers VR100000000
    58Tubantia VR100000000
    59Ulftse Boys VR100000000
    60Urk VR100000000
    61VDZ VR300000000
    62VIOS B. VR200000000
    63Warnsveldse Boys VR200000000
    64WHC VR100000000
    65Wijhe '92 VR100000000
    66WVF VR100000000
    67WVW VR100000000
    68WWNA VR100000000
    69De Zweef VR200000000
    70SV Zwolle VR100000000