• Meer clubnieuws

    Club nieuwsartikel gemist?

    Klik dan hier 

  • Lid worden van EMOS?

    Kijk onder "lid worden" voor meer informatie of meld je hier direct aan:

  • Volledig Programma

    DatumTijdWedstrijdDetails
    13 november 19:3019:30EMOS JO17-1 - Victoria '28 JO17-3G
    14 november 19:0019:00EMOS MO19-1 - ATC '65 MO19-1
    14 november 20:0020:00SV De Lutte 1 - EMOS 1
    16 november 08:3008:30De Esch JO9-3 - EMOS JO9-2G
    16 november 09:0009:00EMOS JO8-2 - Victoria '28 JO8-3
    16 november 09:0009:00EMOS JO9-3 - SV De Lutte JO9-2G
    16 november 09:0009:00EMOS JO8-1 - Rigtersbleek JO8-3
    16 november 09:0009:00BSC Unisson JO8-3 - EMOS JO8-3
    16 november 09:4509:45Sportlust Glanerbrug JO11-1 - EMOS JO11-2
    16 november 09:4509:45Tubantia JO12-2 - EMOS JO12-1G
    16 november 10:0010:00Haaksbergen JO12-1 - EMOS JO12-3
    16 november 10:0010:00SC Enschede JO9-1 - ST: EMOS/Achilles E. JO9-1
    16 november 10:1510:15EMOS JO11-1 - Sparta E. JO11-4
    16 november 10:1510:15EMOS MO11-1 - Sparta E. MO11-1
    16 november 10:1510:15EMOS JO7-1&2 - De Lutte JO7-1, LSV JO71&2&3
    16 november 11:0011:00Wilhelminaschool JO13-1 - EMOS JO13-1G
    16 november 11:3011:30EMOS MO15-1 - FC Berghuizen MO15-1
    16 november 11:3011:30EMOS JO12-2 - Vogido JO12-3
    16 november 12:0012:00EMOS JO12-4 - RSC JO12-1
    16 november 12:3012:30EMOS JO13-2 - BWO JO13-3
    16 november 13:0013:00Avanti W. JO15-3 - EMOS JO15-2
    16 november 14:3014:30EMOS JO19-1 - ATC '65 JO19-4
    16 november 14:3014:30EMOS MO17-1 - BWO MO17-1
    16 november 16:0016:00ATC '65 JO17-7 - EMOS JO17-2
    17 november 10:0010:00EMOS 4 - MVV '29 4
    17 november 10:0010:00FC 't Centrum 2 - EMOS 5
    17 november 10:3010:30Markelo VR1 - EMOS VR1
    17 november 10:4510:45MVV '29 3 - EMOS 2
  • Foto albums

    Heb je mooie voetbal- foto's die je beschikbaar wilt stellen kunnen we ze hier plaatsen.

     

    Bijgaande link naar  foto’s LSV Droadneagel toernooi 

     

     

  • Volgende Wedstrijd EMOS 1

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    10 novemberJuventa '12 1 - EMOS 10 - 4
    10 novemberSportclub Overdinkel 2 - EMOS 22 - 2
    10 novemberEMOS VE1 - Saasveldia VE13 - 2
    10 novemberDSVD 6 - EMOS 54 - 2
    9 novemberSportlust Glanerbrug JO19-2 - EMOS JO19-12 - 6
    9 novemberST: GFC/Twenthe MO19-2 - EMOS MO19-12 - 0
    9 novemberEMOS JO15-2 - Wilhelminaschool JO15-2G2 - 2
    9 novemberEMOS JO17-2 - Achilles '12 JO17-34 - 4
    9 novemberEMOS JO13-1G - Vogido JO13-23 - 2
    9 novemberFC Aramea JO17-1 - EMOS JO17-14 - 3
    9 novemberEMOS MO17-1 - Wilhelminaschool MO17-10 - 9
    9 novemberEMOS MO11-1 - Avanti W. MO11-14 - 6
    9 novemberEMOS JO11-2 - Rigtersbleek JO11-310 - 6
    9 novemberVMC JO13-1 - EMOS JO13-27 - 0
    9 novemberSparta E. JO15-2 - EMOS JO15-12 - 3
    9 novemberavc Heracles JO12-3 - EMOS JO12-48 - 0
    9 novemberJuliana '32 JO12-1 - EMOS JO12-28 - 1
    9 novemberSV De Lutte JO12-1 - EMOS JO12-1G3 - 5
    9 novemberAvanti W. JO11-2 - EMOS JO11-112 - 2
    8 novemberEMOS 45+1 - FC Suryoye-Mediterraneo 45+11 - 3
    8 novemberSportlust Glanerbrug 45+1 - EMOS 45+14 - 1
    8 novemberEMOS 45+1 - Rigtersbleek 45+14 - 0
    8 novemberAvanti W. 45+1 - EMOS 45+12 - 1
    6 novemberBSC Unisson JO17-1 - EMOS JO17-10 - 5