Match center

Laatste verslagen
PROGRAMMA
25-11-2017
Rigtersbleek JO10-2EMOS JO10-208:30
De Esch JO8-2EMOS JO8-208:30
De Tubanters 1897 JO9-2EMOS JO9-108:45
De Tubanters 1897 JO8-4EMOS JO8-108:45
EMOS JO9-2De Tubanters 1897 JO9-6G09:00
De Tubanters 1897 MO15-1ST: Emos/Achilles E. MO15-2 09:30
Haaksbergen JO15-2ST: EMOS/Achilles E. JO15-210:00
SC Enschede JO11-2GEMOS JO11-1G10:00
EMOS JO11-2AJC '96 JO11-210:15
ST: Emos/Achilles E. MO11-1Avanti W. MO11-210:15
Victoria '28 JO13-5GEMOS JO13-211:00
Sportclub Overdinkel JO10-1EMOS JO10-311:30
EMOS JO13-1De Esch JO13-112:30
Heino MO17-1ST: Emos/Achilles E. MO17-112:30
EMOS JO13-3Rigtersbleek JO13-513:00
Avanti W. MO15-2ST: Emos/Achilles E. MO15-113:00
ST: EMOS/Achilles E. JO19-1Rood Zwart JO19-114:30
EMOS JO17-1Vogido JO17-214:30
ST: EMOS/Achilles E. JO15-1SC Enschede JO15-214:30
26-11-2017
Rigtersbleek 6EMOS 609:00
EMOS 4LSV 409:30
EMOS 5De Lutte 610:00
EMOS 2Stevo 310:30
TVC '28 VR1ST: Emos/Achilles E. VR111:00
ST: Emos/Achilles E. VR2Quick '20 VR112:00
BSC Unisson 1EMOS 114:00
29-11-2017
ST: Emos/Achilles E. MO19-1Hulzense Boys MO19-119:00
01-12-2017
Oranje Nassau 45+2EMOS 45+119:30
EMOS 45+1ATC '65 45+120:00
EFC PW 1885 45+1EMOS 45+120:30
EMOS 45+1Oranje Nassau 45+321:00
02-12-2017
Bon Boys JO13-5EMOS JO13-308:30
Sportlust Glanerbrug JO11-1EMOS JO11-208:30
EMOS JO9-1De Esch JO9-309:00
EMOS JO8-1Sportclub Overdinkel JO8-109:00
EMOS JO8-2UDI JO8-109:00
Quick '20 MO11-2ST: Emos/Achilles E. MO11-109:45
ST: Emos/Achilles E. MO15-2 Berghuizen MO15-110:00
EMOS JO10-2LSV JO10-210:15
EMOS JO10-3Rigtersbleek JO10-210:15
v.v. Hellendoorn MO17-1ST: Emos/Achilles E. MO17-1AFG
EMOS JO11-1GLosser JO11-210:45
EMOS JO10-1Tubantia JO10-110:45
ST: Emos/Achilles E. MO13-1Avanti W. MO13-210:45
Wilhelminaschool JO13-1GEMOS JO13-111:00
ST: Emos/Achilles E. MO15-1ATC '65 MO15-211:45
ST: EMOS/Achilles E. JO17-2Losser JO17-412:30
Hengelo JO17-1EMOS JO17-113:00
HSC '21 JO15-4GST: EMOS/Achilles E. JO15-213:00
EMOS JO13-2Losser JO13-313:30
ST: EMOS/Achilles E. JO15-1Quick '20 JO15-3G14:30
SC Enschede JO19-1ST: EMOS/Achilles E. JO19-114:30
03-12-2017
EMOS 6LSV 409:30
De Tubanters1897 7EMOS 410:00
Saasveldia 2EMOS 211:00
Saasveldia 7EMOS 511:00
ST: Emos/Achilles E. VR1ST: Ratti/Almen VR111:30
ST: Emos/Achilles E. VR2RSC VR111:30
EMOS 1Rood Zwart 114:00
09-12-2017
Sportlust Glanerbrug JO7-1EMOS JO7-108:30
De Tubanters1897 JO8-3EMOS JO8-108:45
EMOS JO9-2Vosta JO9-109:00
ST: Emos/Achilles E. MO11-1NEO MO11-209:00
LSV JO10-2EMOS JO10-109:00
AJC '96 JO9-1EMOS JO9-109:00
Tubantia JO10-1EMOS JO10-309:30
EMOS JO11-2Losser JO11-510:00
Sparta E. JO11-3EMOS JO11-1G10:00
LSV JO10-3EMOS JO10-210:00
Heracles avc MO15-2ST: Emos/Achilles E. MO15-110:00
Sparta E. JO15-2ST: EMOS/Achilles E. JO15-110:15
Sparta E. JO13-4EMOS JO13-211:15
LSV MO15-1ST: Emos/Achilles E. MO15-2 11:15
Bon Boys MO13-1ST: Emos/Achilles E. MO13-111:30
EMOS JO13-1Victoria '28 JO13-112:00
ST: Emos/Achilles E. MO19-1SVO Twickel MO19-112:00
ST: EMOS/Achilles E. JO15-2SC Enschede JO15-412:30
EMOS JO13-3Vogido JO13-513:00
Vogido JO17-4ST: EMOS/Achilles E. JO17-214:00
EMOS JO17-1BSC Unisson JO17-1G14:30
ST: Emos/Achilles E. MO17-1Achilles '12 MO17-114:30
10-12-2017
EMOS 4EMOS 609:30
EMOS 5RSC 610:00
EMOS 2SDC '12 210:30
Bon Boys VR1ST: Emos/Achilles E. VR211:30
GFC 1EMOS 114:00
13-12-2017
EMOS JO17-1Rigtersbleek JO17-219:30
16-12-2017
DEC '10 JO9-1EMOS JO9-110:00
FC Winterswijk JO15-7ST: EMOS/Achilles E. JO15-210:45
EMOS JO13-2GVV Eilermark JO13-212:30
ST: EMOS/Achilles E. JO17-2NEO JO17-512:30
LSV MO19-1ST: Emos/Achilles E. MO19-112:45
ST: Emos/Achilles E. MO17-1TVC '28 MO17-114:30
ST: EMOS/Achilles E. JO19-1Vogido JO19-214:30
17-12-2017
EMOS 1WVV '34 114:00
Meer
UITSLAGEN
19-11-2017
Bentelo 1EMOS 10 - 2
GVV Eilermark VR1ST: Emos/Achilles E. VR27 - 1
Achilles '12 3EMOS 23 - 0
GVV Eilermark 4EMOS 44 - 2
UD W. 7EMOS 50 - 4
18-11-2017
Losser JO17-2EMOS JO17-16 - 0
ST: Emos/Achilles E. MO17-1JCLE MO17-11 - 1
ST: Emos/Achilles E. MO15-1FC Berghuizen MO15-10 - 0
ST: EMOS/Achilles E. JO15-2Achilles E JO15-20 - 3
Wilhelminaschool JO19-1ST: EMOS/Achilles E. JO19-19 - 1
EMOS JO13-2Quick '20 JO13-7G5 - 0
ST: EMOS/Achilles E. JO17-2GVV Eilermark JO17-13 - 3
Sp. Overdinkel MO15-1ST: Emos/Achilles E. MO15-2 0 - 0
De Tubanters 1897 JO13-5EMOS JO13-35 - 1
Losser MO13-1ST: Emos/Achilles E. MO13-12 - 2
GVV Eilermark JO10-1EMOS JO10-16 - 7
EMOS JO11-1GHengelo JO11-18 - 0
EMOS JO10-3BSC Unisson JO10-1G1 - 5
EMOS JO10-2Sp. Overdinkel JO10-15 - 1
FC Berghuizen MO11-2ST: Emos/Achilles E. MO11-18 - 0
Quick '20 JO13-2GEMOS JO13-12 - 1
17-11-2017
EMOS 45+1ATC '65 45+11 - 2
EFC PW 1885 45+1EMOS 45+11 - 1
EMOS 45+1Oranje Nassau 45+32 - 0
Oranje Nassau 45+2EMOS 45+10 - 0
12-11-2017
Wolfersveen VR1ST: Emos/Achilles E. VR10 - 4
ST: Emos/Achilles E. VR2ATC '65 VR11 - 1
EMOS 2Avanti W. 23 - 2
EMOS 5DSVD 52 - 2
EFC PW 1885 2EMOS 64 - 0
EMOS 4BSC Unisson 52 - 4
11-11-2017
EMOS JO17-1Rigtersbleek JO17-2 -
ST: EMOS/Achilles E. JO19-1Vogido JO19-2 -
ST: EMOS/Achilles E. JO15-1HSC '21 JO15-22 - 0
Bon Boys JO15-5ST: EMOS/Achilles E. JO15-23 - 8
EMOS JO13-3Sparta E. JO13-60 - 4
Avanti W. MO19-1ST: Emos/Achilles E. MO19-10 - 4
Oldenzaal JO17-1ST: EMOS/Achilles E. JO17-211 - 1
Losser MO15-2ST: Emos/Achilles E. MO15-10 - 6
EMOS JO13-1SDC '12 JO13-16 - 5
HHC Hardenberg MO17-1ST: Emos/Achilles E. MO17-12 - 0
ST: Emos/Achilles E. MO13-1Grol MO13-212 - 0
ST: Emos/Achilles E. MO11-1Losser MO11-11 - 5
LSV JO10-3EMOS JO10-32 - 4
ST: Emos/Achilles E. MO15-2 BWO MO15-26 - 0
EMOS JO10-1EMOS JO10-218 - 0
Avanti W. JO11-2EMOS JO11-1G4 - 3
09-11-2017
Excelsior'31EMOS 14 - 0
08-11-2017
EMOS JO11-1GLSV JO11-15 - 2
07-11-2017
Sp. Overdinkel MO15-1ST: Emos/Achilles E. MO15-10 - 1
05-11-2017
EMOS 1FC Aramea 13 - 0
LSV VR1ST: Emos/Achilles E. VR21 - 6
ST: Emos/Achilles E. VR1SJO MEC/Bredevoort VR14 - 0
Vasse 4EMOS 52 - 4
EMOS 2Victoria '28 27 - 1
EMOS 6De Tubanters 1897 71 - 4
EMOS 4SVV '91 49 - 3
04-11-2017
EMOS JO17-1Quick '20 JO17-31 - 4
ST: Emos/Achilles E. MO17-1LSV MO17-13 - 5
ST: EMOS/Achilles E. JO19-1FC Suryoye-Mediterraneo JO19-11 - 2
ST: EMOS/Achilles E. JO15-2Victoria '28 JO15-5G1 - 11
EMOS JO13-1ATC '65 JO13-22 - 1
ST: Emos/Achilles E. MO19-1SDC '12 MO19-19 - 0
EMOS JO13-3Tubantia JO13-53 - 3
ATC '65 MO15-2ST: Emos/Achilles E. MO15-2 2 - 1
ST: Emos/Achilles E. MO15-1FC Suryoye-Mediterraneo MO15-16 - 0
Sportlust Glanerbrug JO15-1ST: EMOS/Achilles E. JO15-13 - 2
EMOS JO11-2Sparta E. JO11-93 - 2
AJC '96 JO17-2ST: EMOS/Achilles E. JO17-21 - 1
ST: Emos/Achilles E. MO11-1ATC '65 MO11-21 - 4
Avanti W. JO13-4EMOS JO13-23 - 2
Rigtersbleek JO10-3EMOS JO10-34 - 2
Sp. Overdinkel JO10-1EMOS JO10-10 - 17
Sportlust Glanerbrug MO13-1ST: Emos/Achilles E. MO13-13 - 1
Quick '20 JO11-3EMOS JO11-1G7 - 5
EMOS JO10-2GVV Eilermark JO10-10 - 10
03-11-2017
EMOS 45+1Oranje Nassau 45+21 - 3
ATC '65 45+1EMOS 45+13 - 0
EMOS 45+1EFC PW 1885 45+12 - 1
Oranje Nassau 45+3EMOS 45+10 - 1
01-11-2017
ST: EMOS/Achilles E. JO17-2Rigtersbleek JO17-44 - 1
29-10-2017
Hector 1EMOS 11 - 4
Hoeve Vooruit VR1ST: Emos/Achilles E. VR11 - 0
ST: Emos/Achilles E. VR2Wilhelminaschool VR12 - 4
Vogido 2EMOS 24 - 1
EMOS 5KOSC 84 - 1
BSC Unisson 5EMOS 63 - 1
Vosta 5EMOS 47 - 3
28-10-2017
Sp. Overdinkel JO19-1ST: EMOS/Achilles E. JO19-14 - 2
Bon Boys MO19-1ST: Emos/Achilles E. MO19-18 - 4
EMOS JO13-2Sportlust Glanerbrug JO13-20 - 2
SDC '12 MO17-1ST: Emos/Achilles E. MO17-14 - 4
AJC '96 JO17-1EMOS JO17-15 - 5
Avanti W. JO13-1EMOS JO13-17 - 1
Buurse JO13-1EMOS JO13-313 - 1
ST: Emos/Achilles E. MO13-1SDC '12 MO13-28 - 3
EMOS JO10-1Rigtersbleek JO10-38 - 2
ST: Emos/Achilles E. MO15-2 avc Heracles MO15-21 - 1
Vogido JO11-9EMOS JO11-25 - 10
EMOS JO10-3EMOS JO10-210 - 0
Meer

Laatste verslagen

Wolfersveen VR1 – EMOS VR1

Wolfersveen VR1 – EMOS VR1

Wedstrijdverslag door Peter Renkens

VR1 heeft na 6 wedstrijden 3x gewonnen en 3x verloren en voor de 7e wedstrijd wil ons vlaggenschip bij de vrouwen ook uit de punten gaan pakken. En zoals het een vlaggenschip betaamt speel je je wedstrijden in een stadion.

14 november 2017
VR1
Lees verder...

EMOS 2 – KOSC 2

EMOS 2 – KOSC 2 | 24 september 2017 | door Peter Eidhof

In een over het geheel genomen slechte eerste 90 minuten van het seizoen begonnen we aardig door lang het middenveld te controleren.

1 oktober 2017
2
Lees verder...

EMOS JO15-2 door in de beker!

Terugblik op de bekerwedstrijden door Rob Moekotte | 16 september 2017

Na een enerverende wedstrijd uit bij BWO waarbij 1ste helft rommelig was en 2de helft met de juiste instelling werd geknokt. Waarin legio kansen door EMOS werden gemist om deze pot op slot te gooien, is er na 75 speelminuten afgefloten op de stand 2-2.

17 september 2017
C2
Lees verder...
De Première…

De Première…

Wedstrijdverslag door Wouter Reinders

Een leergierige groep, ontzettend enthousiast, zeer gemotiveerd om betere voetballers te worden en een hele goede sfeer. Dat is hoe je onze onder 11 kunt en mag beschrijven.

Na maandenlange training ‘achter de schermen’ was het team klaar om aan het trouwe publiek te laten zien wat ze hebben geleerd en zichzelf hebben aangeleerd.

Wedstrijdverslag Suryoye-Mediterraneo- EMOS 6-4

Wedstrijdverslag Suryoye-Mediterraneo- EMOS 6-4

Wedstrijdverslag door Mariëlle Rudde | 6 mei 2017

Op een mooie zaterdagmorgen 6 mei loopt een trainer wat zenuwachtig met de telefoon heen en weer, spelers netjes in trainingspak zijn met de bal aan het overspelen, ouders aan de koffie, kortom, we gaan weer voetballen. Het was even spannend waar onze invalkeeper zou zijn, maar hij is ook onderweg naar de wedstrijd dus we gaan vertrekken.

Gastspelers spelen erg goed!

Gastspelers spelen erg goed!

Wedstrijdverslag door Wouter Reinders

Vanochtend werd er bij De Tubanters gespeeld. Jurre, Thomas en Daan deden vandaag met ons mee; normaal gesproken spelen zij hun wedstrijden in het talentvolle JO9-1.

30 april 2017
E1
Lees verder...